KONST / Litografier / Färglitografier 6684134
*
nr 668 4134
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 4 st, Jan Naliwajko (f. 1938), 66x46
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 november 2010
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 19:04:59
1
2.300 kr
20/11 11:21:35
2
2.100 kr
20/11 11:21:50
2
2.300 kr
20/11 11:22:06
2
2.400 kr
21/11 17:47:44
3
Vinnande bud
22/11 11:54:20
4
2.700 kr
22/11 11:57:30
4
2.900 kr
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier jan naliwajko litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 668 4134
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 4 st, Jan Naliwajko (f. 1938), 66x46
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 3.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 november 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/11 19:04:59 | 1 | 2.300 kr |
20/11 11:21:35 | 2 | 2.100 kr |
20/11 11:21:50 | 2 | 2.300 kr |
20/11 11:22:06 | 2 | 2.400 kr |
21/11 17:47:44 | 3 | Vinnande bud |
22/11 11:54:20 | 4 | 2.700 kr |
22/11 11:57:30 | 4 | 2.900 kr |
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier jan naliwajko litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56